Як підібрати найкращу помаду під тон шкіри та на будь-який випадок

Вибір правильної помади змінить загальний вигляд. І це підкреслить вашу природну красу та підвищить вашу впевненість у кожному випадку. Правильно підібраний відтінок помади покращує тон вашої шкіри та усмішку. Крім того, помади підкреслять вашу індивідуальність і стиль. Наприклад, сміливі червоні губи можуть зробити заяву та впевненість, а рожевий відтінок надасть вам жіночного та грайливого відео. У всіх є плутанина.

Чи безпечно використовувати помаду щодня?

Так, це безпечно, і ви можете скористатися запобіжними заходами. Застосування хорошого бальзаму для губ після нанесення помади зволожить і захистить ваші губи. Намагайтеся використовувати гарну фірмову помаду, інакше вона зашкодить вашим губам. Уникайте прострочених губних помад.

Визначте свій тон шкіри та знайдіть відтінок помади

Підібрати правильний відтінок помади – складне завдання. Ви знаєте свій тон шкіри та знайдете ідеальний відтінок помади.

Існує 5 типів тону шкіри

 • Світлий
 • Помірно світлий
 • Середній
 • Загорілий
 • Темний

Для світлого або світлого тону шкіри використовуйте нюдові, персикові та коралові відтінки. Для середнього тону шкіри підходять вишнево-червоні, лілові та рожеві відтінки. Для засмаглої шкіри слід використовувати яскраві кольори, такі як червоний і рожевий. глибокому тону шкіри краще ці відтінки карамель, вино і коричневий.

Відтінки шкіри поділяються на три категорії

 1. Холодний відтінок: для холодних відтінків використовуйте ці відтінки для природного вигляду: мокко, рожевий, червоний і рубіновий.
 2. Теплий відтінок: для теплих відтінків можна використовувати ці відтінки блідо-рожевого, нюдового та персикового.
 3. Нейтральний підтон: Для цих відтінків ви можете використовувати будь-які відтінки теплих або холодних відтінків.

Розуміння тону шкіри допоможе вам підібрати ідеальний відтінок помади. Також важливо врахувати обставини для вибору ідеального відтінку помади. Сміливі кольори, як-от червоний, або темні кольори найкраще підходять для нічних вечірок або вечорів, а також для професійної зустрічі чи роботи, до якого підійде вибір нюдового відтінку помади

Поради щодо професійного нанесення губної помади

 • Виберіть правильний відтінок
 • Використовуйте олівець для губ для формування
 • Підготуйте губи
 • Нанесіть бальзам для губ
 • Нанесіть пудру до і після для довготривалої помади
 • Покладіть кубик льоду після губної помади для стійкості
 • Купуйте брендові помади
 • Перед тим почистіть губи, це відлущить ваші губи та стане гладкішим
 • Нанесіть невелику кількість коректора для основи

Чому люди вибирають глянцеві губи?

Матові губи часто зустрічаються в задніх наскрізних. Тепер очікується, що глянцеві губи складуть спину. ви віддаєте перевагу прозорому блиску або поп-кольору, глянцеві губи зроблять ваш макіяж молодіжним і грайливим.

Чи важливо перед покупкою губної помади зробити патч-тест? Максимум спробуйте відтінок губної помади перед покупкою. Перший тест у ваших руках і проаналізуйте, як вам підходить, перевірте на своїх губах і оцініть, як він виглядає при природному освітленні. Тест на патчі важливий, він допоможе вам переконатися, що це безпечно використовувати.

Помади на всі випадки життя

Повсякденний день: усі збентежені тим, що носять ідеальний відтінок помади. Для повсякденного дня найкращий відтінок помади – нюдовий, тому вибирайте цей відтінок.

Робота в офісі або співбесіда: носити рожевий відтінок для роботи в офісі або співбесіди. Це покращує природний вигляд ваших губ

Вечірні побачення: добре використовувати яскраві кольори, такі як червоний і ягідні відтінки.

Весільні події: добре вибирати елегантні відтінки, такі як ніжно-рожеві та червоні, це підкреслить вашу красу.